אודותינו

עודד גרבר – ההבדל שלכם בין חלום למציאות

עודד גרבר היזם והבעלים של חברת הבנייה שלו, יליד 1974 גדל במושב משמר השבעה וגר כיום בטבעון, נשוי ואב לשניים. עודד גרבר נולד עם הפטיש ביד ומגיל צעיר התנסה בבניה ופיתוח. לאחר השחרור משייטת צוללות, עודד למד עיצוב פנים והחל בהקמת החברה. עודד שמע את סאונד הברזל בחלומותיו, הריח את ריח העץ בכל פרויקט והתענג על מגע האלומיניום, כל דבר שייצר ובנה נעשה מסקרנות ואהבה גדולה למקצוע ולחומר.  עודד פיתח וניסה בעצמו כל חומר או שיטת עבודה שהחברה שלו מייצרת היום כדי להבטיח את האיכות המקסימלית.

חברת עודד גרבר

כיום מתמקד עודד בייעוץ ותיכנון פרוייקטים וכמובן בפיקוח על ביצועם. באמתחתו מספר צוותים מקצועיים ומנוסים אשר מתנהלים ממש כמשפחה אחרי כל כך הרבה שנות עבודה משותפת. האווירה הטובה שהצוותים הללו משרים יוצרת תחושה בייתית עם תודעת שירות גבוהה וכל אחד מאנשי המקצוע מתייחס לפרוייקט כאילו הוא בונה בביתו שלו.

תחומי פעילות

מגגון קטן לכניסה לבית ועד לפרויקט ענק הכולל תשתיות, דקים וחיפויי קרקע, גינון ופינות ישיבה, הצללות ופרגולות מכל הסוגים, תאורה, מטבחי חוץ …את כל אלה למד עודד לשלב להרמוניה אחת שמביאה ערך שימושי ללקוח יחד עם ערך עיצובי מורגש. המטרה שלו היא להביא לעולם את התוצר שחלמתם עליו וכל פרויקט הופך להיות הבייבי שלו.

מבצעים והנחות חייג עכשיו
צור קשר חייג עכשיו
קבלו הצעה חייגו עכשיו
×

      צור קשר עם עודד. מלאו את הטופס בא

    קבלו הצעה