על מנת שביצוע הפרוייקט יהיה נכון ומוצלח, אנו נוהגים לערוך מספר שלבים שכל אחד מהם הוא חשוב.

תהליך עבודה שלב 1 – יצירת קשר

תהליך העבודה מתחיל בפנייתכם אלינו באמצעות האתר, הטלפון, המייל, הפייסבוק או כל מדיה בה תבחרו.

המענה הטלפוני שלנו מהיר ולרוב לא יאוחר מ-24 שעות תקבלו מענה לפנייתכם. הפגישה הראשונה תיקבע למועד הקרוב ביותר לרגע יצירת הקשר ולא יותר משבוע.

תהליך עבודה שלב 2 – פגישה

בפגישה זו עודד מגיע לתת לכם ייעוץ מלא ונרחב על נושא שמעניין אתכם בתחום החוץ ולכן חשוב מאוד שתפנו שעה תמימה לפגישה ונוכחות שני בני הזוג תחסוך השלמת מידע חסר בהמשך. במהלך הפגישה עודד מקשיב לצרכים שלכם ונותן מענה מתוך שנות ניסיונו, מתוך אתר החברה ומתוך מאגר אינסופי של פרוייקטים שעברו תחת ידיו. אם הפרוייקט אינו מורכב והזמן מאפשר תוכלו לקבל סקיצה ידנית ריאליסטית של הפרוייקט שלכם כחלק מהרצון להבין את פירטי העבודה. לאחר ההסכמה על העיצוב תקבלו הצעת מחיר שתואמת את מורכבות הפרוייקט.

במקרים בהם מורכבות הפרוייקט רבה ודורשת השקעת זמן לתיכנון ותימחור, תקבלו את הסקיצות והצעת המחיר לאחר מספר ימים בודדים. עודד עומד לרשותכם בכל הזמן הזה למענה על שאלות ושינויים שמתבקשים במקרים רבים מתוך ההתעמקות בצרכים שלכם ובסדר העדיפויות.

תהליך עבודה שלב 3 – הזמנה

לאחר ההסכמה הסופית על העיצוב והמחיר תתבצע הזמנת עבודה ולמעשה משלב זה אתם משוחררים לענייניכם. עודד יגיע עם מנהל העבודה לשטח והם יבצעו מדידות מדוייקות, יזמינו חומרי גלם ויתחילו לעבוד על הפרוייקט מאחורי הקלעים.

תהליך עבודה שלב 4 – ביצוע

לפני ההגעה לשטח תקבלו הודעה מראש כדי להתכונן. אל דאגה! אינכם צריכים להיות נוכחים בזמן העבודה. הצוותים שעובדים עם עודד מיומנים ואמינים ביותר, ובכל מקרה כל שלב מבוצע בפיקוחו הישיר. אנו נוהגים לבצע את העבודה ברצף של ימים עד כמה שניתן כדי לחסוך מכם אי נוחות ופגיעה בשגרת הבית.

כמו כן בביצוע פרוייקטים באתרי בנייה, עודד יעבוד בצורה מתואמת לגמרי מול מפקח הבנייה, מול הקבלנים השונים ומול האדריכלים ככל שידרש. כל התיאומים, ההתייעצויות ושיתוף המידע הוא חלק בלתי נפרד מעבודתינו.

תהליך עבודה שלב 5 -מסירה

לקראת סיום הפרוייקט תקבלו מעודד הודעה שמזמינה אתכם לקראת מסירה של הפרוייקט. זהו שלב אחד לפני סיומו וזהו הזמן לתת הערות על מנת שסיום הפרוייקט יעבור חלק ולשביעות רצונכם המלאה.

סיום הפרוייקט אינו סיום הקשר בינינו ועודד יהיה זמין עבורכם בכל שאלה או בעיה שמתעוררת למשך זמן האחריות ולרוב אף מעבר לכך.

בנייה מהנה!