כמה פעמים קרה לכם שהגשם ניתז על דלת הבית בחוזקה עד כדי כך שבסופו של דבר הצטברה שלולית מים בסמוך למפתן הדלת ואף  נכנסו מים פנימה אל תוך הבית?

כמה פעמים ידיכם עייפו ממשא שהבאתם עימכם מהעבודה או מקניות בעוד השמש הקופחת צרבה את העור כאשר פשפשתם בכיסכם  למצוא את מפתח הדלת?

 

הרבה בעיות ואי נוחות נגרמת בעקבות היעדר גגון כניסה לבית. פעמים רבות אנו דוחים על הסף את פתרון בעיות אלו מסיבות רבות ותירוצים חוזרים ונשנים שכבר שנים אינם בתוקף.

 

אנשים מאמינים כי גגון כניסה לבית עשוי לפגוע במראה הכניסה או חזית הבית, או שהוא עשוי להיות יקר אך אלו וכפי שנאמר קודם הם לא יותר מאשר תירוצים.

אז הרי החדשות! כיום ניתן למצוא גגון כניסה איכותי, מרהיב שאף עשוי להוסיף חן רב לבית ולשפר את איכות חייכם.

 

מה חשוב בעת בחירת גגון כניסה לבית?

 

ישנם פרמטרים שונים המרכיבים את ההחלטה איזה גגון כניסה לבית עלינו להתקין ואת חלקם נמנה במאמר זה.

חומרים לגגון כניסה.

 

מעבר ליעילותו המוכחת של גגון כניסה לבית אנו צריכים להבין כי זהו מוצר אשר בקלות יכול להוות אלמנט או אם תרצו עיטור לפתח הבית וזאת ניתן לקבוע בהתאמה אישית לכל בית ובית.

המראה השולט כיום בגגוני הכניסה הוא מראה מודרני בקווים ישרים. החומרים הרצויים הם שלדת ברזל מגולוון וצבוע בכל גוון שתירצו. את הכיסוי אנו מבצעים מלוחות זכוכית בדומה למקלחונים : טריפלקס חלבית –  שהיא זכוכית כפולה ובטיחותית.

 

תקציב

 

עליכם לראות את מחיר הגגון בהתאמה לזמן בו הוא ישמש אתכם ללא כל תחזוקה. במקרה זה מדובר בלמעלה מ-10 שנים ללא תחזוקה כלל כאשר הטיפול היחיד יהיה צביעה מחודשת של המסגרת החיצונית וזאת רק אם חלה דהייה בגוון. מובטחות לכם 10 שנים של שקט תחזוקתי בגגון הכניסה שלנו.
התקנה

 

התקנת הגגון היא מהירה ביותר ואינה אורכת מעל חצי יום עבודה. תוכלו להתפנות לענייניכם כבר מהצהריים וגגון חדש תלוי מעל דלת הכניסה שלכם.

 

לסיכום כאשר אתם בוחרים גגון כניסה לבית מומלץ להיוועץ עם עודד גרבר , וזה יוכל לתת לכם את המענה והפתרון המדוייק ביותר עבור גגון הכניסה לבית  שלכם.